Bilinçaltımız, doğduğumuz andan itibaren zihnimize kayıtlı tüm duygularımızı, anılarımızı hafızasında tutar. Biz, ilerleyen yaşlarımızda bunların birçoğunu hatırlamayız. Hatırlamadığımız bu kayıtlar bizim tüm yaşantımızda, aldığımız kararları, yaptığımız seçimleri, davranış biçimimizi yönlendirir.

Bu çalışmanın bize faydası;

 • Bilinçaltında duran bu kayıtları fark etmek

 • Bizde yarattığı etkiyi değiştirmek

 • Eski düşünce biçimimizin kaynağını anlamak

 • Yaşamımıza yeniden yön verebilme iradesini güçlendirmek

Bilinçaltı meditasyonlarımı pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştiriyorum.

Çalışmanın süresi, kişiye göre değişmekle birlikte ortalama 1.5 saat sürmektedir.

Regresyon meditasyonu, kişinin geçmiş yaşamlarından bugüne taşınmış, geriden gelen duygularını yüzeye getirerek dönüştürmesi için yaptırdığım bir meditasyon çalışmasıdır.

Geçmiş yaşamlarımız, bizim bilmediğimiz, hatırlamadığımız, bazen genetik soy ağacımızdan ( atalarımız), bazen de ruhsal olarak bağımızın olduğu eski hayatlardan bu yaşamımıza aktarılmış enerjileri ifade eder.

Biz bunu bazen tekrarlayan rüyalar olarak, bazen somut bir nedene dayanmadan yaşadığımız çekilimlerle, yaşadığımız tekrarlayan durumlarla fark eder ancak anlamlandıramayız. Anlamlandırılamayan bu duygular zaman içerisinde bizi huzursuz edebilir.

Regresyon meditasyonu çalışmam sırasında yaptığım şey, sadece geçmişe giderek yapılan bir hatırlama değil, aynı zamanda geçmişten taşıdığımız bu enerjiyi şifalandırarak dönüştürmektir.

Bu aynı zamanda, bir şifa çalışmasıdır. Şifa olmadan sadece regresyon yaptırmak, beklediğimiz katkıyı sağlamada yetersizdir.

Regresyon meditasyonu süresi, kişiye göre değişmekle birlikte 2 -3 saat arasıdır.

Bu çalışmayı da pandemi nedeniyle online olarak yapmaktayım.

Yaşam bir ilişki ağıdır. İlişkilerimizde dengeyi kurabilmek her zaman çok kolay olmayabilir.

Bunu kolaylaştırmak için, bazen desteğe ihtiyaç duyarız. Danışmanlık görüşmelerimde, yaşamınızda değiştirip dönüştürmek istediğiniz, rahatsız olduğunuz konu başlıklarını birlikte belirliyoruz.

Yaşamınızı yeniden gözden geçiriyor, fark edemediklerinizi veya fark edip de üstesinden gelmekte başa çıkamadığınız duygu durumu ve davranışlarınızla ilgili olarak bir yolculuğa çıkıp, kendinizi yeniden var etmek istediğiniz konuları belirleyerek, birlikte yeni bir yol haritası oluşturuyoruz.

Görüşmelerim, pandemi nedeniyle online olarak gerçekleşmektedir.

Görüşme süresi ortalama 2 saat sürmektedir.

Hayat Ağacı çalışması, kişinin sahip olduğu yaşam enerjisinin özelliklerini, kendisiyle paylaşarak bunu doğru yönetebilmek için gereken bilgiyi verir.

 • Yaşam enerjimin tipi

 • Yaşam enerjime uyumlu olmayan duygu durumum

 • Enerjimi nasıl yönetebilirim

 • Duygu durumlarımla nasıl başa çıkabilirim

 • Enerjimi nasıl daha sağlıklı hale getirebilirim

 • Güçlü ve zayıf yönlerim

 • Duygu durumlarımın etkisinden çıkarak, karar alma mekanizmamı nasıl çalıştırmalıyım

 • Geleceğim için, nelere odaklanmalıyım

 • Yaşam derslerimin ana başlıkları neler

Bu ve bunun gibi birçok sorunuzun cevabını bulabileceğiniz bu analiz, online olarak yapılmakta, ortalama 2-2,5 saat arası sürmektedir.

Kişi için, yaşamında her zaman kullanabileceği bir yol haritası niteliğindedir.

Kişiye özel yapılan bu analize, çeşitli olumlama ve tavsiyelerde eklenerek, yaşam kalitemizin yükseltilmesi, kendimizi geliştirmemiz için yapılması gerekenler yol gösterici bir kitapçık haline getirilerek, adresinize kargoyla da gönderilmektedir.

Bu analiz çalışmasını yapabilmesi için kişinin doğum tarihi, doğum yeri ve ortalama doğum saati bilgisi yeterlidir.

Hayat Ağacı analiz çalışması , humandesign ( insan tasarım sistemi) ve numeroloj bilgilerimle sentezleyerek oluşturduğum farklı bir tasarımdır.