Bireysel Danışmanlık

BİREYSEL DANIŞMANLIK HANGİ DURUMLARDA GEREKİR?

Yaşam, kendimizle ve diğerleriyle kurduğumuz ilişkilerin bir toplamından oluşan bir ağdır.

Bu karmaşık ağın içindeyken, ilişkilerimizde dengeyi kurabilmek her zaman, herkes için çok kolay olmayabilir.

Günlük hayatın getirdiği zorluklar ve stres, ilişkilerimizi yönetme şeklimizi etkileyebilir, bazen de bizi destek arayışına yönlendirebilir. Bu desteğin, profesyonel bir danışmandan alınması, süreç için daha sağlıklıdır.

Yaşam denge danışmanlığı sunar.
Kişisel gelişim yolculuğu başlatır.
Görüşmeler mekansal sınırları aşar.
Kendini tanımlama fırsatı verir.

DANIŞMANLIK GÖRÜŞMELERİMİZDE SÜREÇ NASIL İLERLER?

Danışmanlık görüşmelerimde, yaşamınızda değiştirip dönüştürmek istediğiniz, rahatsız olduğunuz konu başlıklarını birlikte belirlerken, sizi etkileyen durumları yeniden gözden geçirip, fark edemediklerinizi veya fark edip de başa çıkamadığınız duygu durumlarını tespit edip, birlikte yeni bir yol haritası oluştururuz.

Bu süreç, sizi sadece mevcut problemlerinizi çözmeye değil, aynı zamanda hayatınıza yeni bir perspektif kazandırmaya da yönlendirir.

Kendinizi yeniden tanımlama ve hayatınızı istediğiniz yönde yeniden şekillendirme fırsatı bulacağınız bu yolculukta, adım adım ilerleyerek, sürdürülebilir değişiklikler yapmanın yollarını belirleriz.

Böylece danışmanlık sürecimiz, sadece mevcut sorunlarınıza çözüm bulmakla kalmayıp, aynı zamanda bireysel gelişiminizi destekleyerek, yaşam kalitenizi artırmaya yönelik uzun vadeli bir yatırım haline gelir.

Bu destekle, hayatınızdaki zorluklara daha güçlü ve hazırlıklı bir şekilde yaklaşabilir, kendiniz ve ilişkileriniz üzerinde daha fazla etki sahibi olabilirsiniz.

Görüşmelerimiz, kişisel gizliliğinize ve güvenliğinize büyük önem verilerek yapılmakta olup, ortalama 1,5 saat sürmektedir. Tercihe göre online zoom üzerinden veya yüzyüze olabilir.