Regresyon Meditasyonu

REGRESYON MEDİTASYONU NEDİR?

Geçmiş yaşamların tesirleri, bazen genetik soy ağacımızdan (atalarımız), bazen de ruhsal olarak bağımızın olduğu eski hayatlardan bu yaşamımıza aktarılmış enerjileri ifade eder.

Regresyon, kaynağa inmek, kaynağa dönmek demektir.

Çoğu zaman, tekrar eden rüyalar, açıklanamayan çekilimler veya yaşanan olaylardaki tekrarlayan örüntüler şeklinde kendini gösteren bu enerjiler, derinlemesine anlaşılmadığı zaman bizi rahatsız edebilir.

Geçmiş yaşamlarınızı keşfedin
Duygusal şifalandırma seansı.
Anlamlandırılamayan duyguları çözün.
Online regresyonla derin şifa bulun.

Regresyon meditasyonu, kişinin geçmiş yaşamlarından bugüne taşınmış, geriden gelen duygularını yüzeye getirerek dönüştürmesi için yaptırdığım bir meditasyon çalışmasıdır.

Bireyin geçmiş yaşamlarından bugüne kadar taşınan ve genellikle farkında olmadığı duygusal yükleri yüzeye çıkararak dönüştürmesine olanak sağlayan derinlemesine bir meditasyon çalışmasıdır.

Bu çalışma, kişinin geçmiş yaşamlarından veya genetik soy ağacından, yani atalarından miras kalan enerjilerle, ruhsal bağlantıları aracılığıyla bu yaşamına aktarılan enerjileri çözmesine yardımcı olur.

Bu çalışmanın süresi ortalama 1,5 saat sürer.

Bu çalışma, kişinin kendisiyle daha derin bir bağ kurmasına, geçmişten kalmış yaralı bağların dönüşmesine ve ruhsal farkındalığında önemli bir adım atmasına olanak tanır.